Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Zrichlit notbuk

Dobry den potreboval bych poradit koupil jsem notbuk asus X550L, ma rozdelene dva disky a dohromady ma 932 pamet,4giga ddr3,grafiku ma intel HD,procesoc i3-4030ou
Je pomali ma jenom prohlizes chrome a nainstalovany win 8,ve spravci uloh mi ukazuje 100% pritom je prazdny a 68%pamet tak se ptam jestli by pomohlo koupit vetsi ramku?

Řešení:

Až děti zjistí, že na tom nejde spustit žádná hra kromě Pacmana a i na Youtube jde všechno bídně, tak ti to vrátí a začnou hned psát dopis Ježíškovi se žádostí o lepší stroj.