Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem šipky v souborech

Prosím, zřejmě po instalaci Nortna jsou na všech ikonách souborů modré šipky. Jak se jich zbavit, hlavně u fotografií to dost vadí, nejsou rozpoznatelné, musí se vždy otevřít.

jedna technicka: poslednich 20 let nemel nortn zadny normalni produkt na trhu.
jestli myslis neco jako symantec security, muzes to v klidu odinstalovat.
jestli je to neco jako pohrobek byvalych nortnovych utilit: totez.
asi nemyslis zastaraly uz nevyvijeny nortn ghost: tamtez.