Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem SSD 1TB m.2 nefunguje

Dobrý den, pořídil jsem si SSD Samsung EVO 970 1TB m.2, vlastním notebook Acer Predator G9-593 Který ma 2x SSD Slot na M.2 SSD

SSD které tam mam aktualne je SSD Samsung 980 500GB ktere funguje bez problemu. Dnes jsem si poridil dalsi SSD Disk 1TB Samsung EVO 970 1TB M.2, bohuzel po zapojeni ho bios vubec nechce nacist ani ukazat, notebook se chova jako by tam SSD disk nebyl, zkousel jsem prohodit sloty a stale nic.. Pritom SSD je pri provozu teplé...

Zkousel jsem i vyndat moje puvodni SSD m.2 (ktere funguje) a nechat tam pouze to nove, a nic, myslim ze jsem vyzkousel uz vse, jedine co funguje je moje stare M.2 SSD.. to se v Biosu ukaze normalne, ale jakkoliv chci zkusit to nové tak bios neukazuje nic - pise to ze v notebooku neni zadny DISK. atd..

Prikladam foto kde jsou videt ty 2 sloty, + moje 2 SSD disky.

Díky.

tam je jeden slot na nvme ssd-prvý,spodný,jeden slot na m.2 SATA- druhý,vrchný a úplne staré revízie majú ešte šachtu na 2,5" SATA HDD aj s osadeným konektorom na kábli....EVO 970 sa vyrábajú výlučne v prevedení NVMe,vo verzii M.2 SATA sa vyrába QVO 870.....