Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nootebook Digitalny žiak

Dobrý večer priatelia ...

Dostalo sa mi cťou byť otčimom teenagerky, ktora nastupuje na strednú školu ekonomickú a dostala vládny príspevok 350€ na nakup NTB.
Pomozete s vyberom?

Kriteria su asi:
Strojopis, takze lepsia klavesnica, musi byt numericky blok, ziadne podsvietenia. Mienim slecnu odniesť do ele obchodu, nech si vyskusa rozne klavesnice...
i5 - R5, 8 GB ram, rozsiritelne, hry sa na tom hrat nebudu.
Bytelna konstrukcia, bude sa to prevážať (nie prenášať)

Samozrejme slečne nieco prispejeme, ale sme obmedzený vyberom obchodov.

Ďakujem vopred za návrhy

Vyber bol z low-end, obmedzene statnou akciou (zmysluplnosť nehodnotim).
Jedno stre HP tejto serie mam v rodine, a az na baterku stale ide a drzi pohromade bez vrzgotu...
Nahradi jej staru Tecru, ktora sice drzi pohromade bez priblemov, ake i3xxx iz nestiha, takze za maly doplatatok dost muziky...