Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nová tiskárna

Dobrý den,

mám tiskárnu HP 1050 J410 více než 10 let.
Nyní bohužel přestala tisknout, protože je ucpaná tisková hlava a jak jsem zjistil, oprava se již nevyplatí a také se tato tiskárna již neprodává.
Chci se zeptat, zda existuje odpovídající náhrada za tuto tiskárnu, nebo mohu koupit jakoukoliv tiskárnu HP?
Tiskárna je napojena na notebook HP Presario CQ 58, windows 7.

Děkuji za odpověď.

Jean

Chceš napísať, že HP 1050 J410 má tlačovú hlavu osobitne? Pokiaľ všade pátram - do nej idú cartridge 61 (black/tricolour) a tie majú v sebe tlačovú hlavu! Takže sa v samotnej tlačiarni žiadna hlava nemohla upchať. Všetky cartridge pre rad HP 1050 to majú takto, akurát číslovanie je pre poddruhy iné.

Ovládače sú stále dostupné na stránke HP.