Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Volba grafiky Nvidia

Mám ASUS_TUF_GAMING_B550M-E_WIFI_WEB, RAM 32 GB, Ryzen 5 - 5600 a chci dokoupit RX 3060 nebo 4060 s 12 GB, konkrétně pro Power Director zpracování pomocí AI. Je jich přehršel a tak prosím o názor: Který typ, provedení, značka, výrobce je podle vás povedený, spolehlivý, ekonomický atd. Nemusí být nutně nejvýkonější - nikam nechvátám. Díky předem a všem.

Všechno je to podobné a co se týká dlouhodobého provozu, tak záleží spíš na štěstí.

Rozdíly v ceně jsou většinou kvůli použitým chladičům. Řeší se jejich výkon a teda možnosti přetaktu a řeší se jejich hlučnost. Jestli tě to nezajímá, vem tu nejlevnější RTX 4060, kterou seženeš.

Ty ventilátory Ventus ale "zlé" nejsou. Není důvod, aby šel výkon dolu. Ty ventilátory mají jen tu vadu, že jsou hlučné a my nevíme, jestli dělá v hlučném prostředí, kde mu to může být ukradené nebo má v kanceláři ticho a chce si ho tam udržet.