Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Volba grafiky Nvidia

Mám ASUS_TUF_GAMING_B550M-E_WIFI_WEB, RAM 32 GB, Ryzen 5 - 5600 a chci dokoupit RX 3060 nebo 4060 s 12 GB, konkrétně pro Power Director zpracování pomocí AI. Je jich přehršel a tak prosím o názor: Který typ, provedení, značka, výrobce je podle vás povedený, spolehlivý, ekonomický atd. Nemusí být nutně nejvýkonější - nikam nechvátám. Díky předem a všem.

Ty ventilátory Ventus ale "zlé" nejsou. Není důvod, aby šel výkon dolu. Ty ventilátory mají jen tu vadu, že jsou hlučné a my nevíme, jestli dělá v hlučném prostředí, kde mu to může být ukradené nebo má v kanceláři ticho a chce si ho tam udržet.