Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Je vadný bios??

.Zdar lidi,mám problém s amilo 2636.V biosu je vidět HDD i DVD mechanika ovšem v možnostech bootování je jen lan a po připojení flešky i tato..Jinak nicVýsledek je,že se při spouštění objeví hláška o neexistenci systému.
Netuší někdo v čem je zrada,dík za reakce

Takze BIOS si ani nepreflashoval ani si nezmazal PnP data. Ale vsechno si skusil, no jasne, cervena karkulka.
Alebo ak to zavisi od HW manipulacie tak tam mas asi studenak na zakl.doske alebo IDE konektore. Keby som to mal ja a v zaruke tak by som to reklamoval. Po zaruke bastlit alebo nejakych 5 tisic na novu dosku.