Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prenos dat aplikacii na novy telefon

Novy telefon samsung, stary tiez, galaxy. Kedze nepouzivam facebook, ani messenger, ani whatsap , netusim ao funguju, kam ukladaju data, ale uzivatel stareho telefonu ich pouziva, tak neviem ako na prenos . . . . samsung smart switch prenesie nastavenia, fotky, aplikacie . . . . ale neviem ako je to s tymito aplikaciami, uklada sa nieco do telefonu alebo vsetko je na webe ? Tym padom po prihlaseni v novom bude tak ako v povodnom? Jedna sa napr o historiu a podobne . . . . Lebo napr. Viber musim spravit zalohu a potom na novom obnovit . . . . Mate niekto skusenosti?
Akoze mozem to prekopirovat cez smart switch spustiti a uvidim, ale chcel som sa pripravit dopredu . . . .

No tam bude asi problem, zalohu pres google, myslis synchronizaciu na google ucet? Tam je obmedzeny objem dat, a ked tam nasuka fotky tak neviem ci to zbehne ok . . . v starom telefone je SD karta kam sa ukladaju fotky, neviem ci to niekedy niekto nejak precistil :-) pokial je na nej miesto . . . . je tam tusim 128 GB
Npriklad co som niekde nasiel info na nete ohladne tohoto, tak nepreniesol platobne karty . . . . ale to by bol najmensi problem :-)