Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno WordPress - Zobrazení souborů v podobě koláčového grafu

Dobrý den,

Potřeboval bych nějaký plugin, který mně zobrazí soubory v podobě grafu.

V minulosti jsem takový plugin už používal, ale zaboha si nemůžu vzpomenout na jméno. Ale asi to nebyl správce souborů, jelikož jsem jich zkoušel několik a žádný to neumí. Spíš to byla funkce nějakého optimalizačního programu.

Neznáte, prosím Vás, nějaký takový plugin, který to umí?

Děkuji

Sorry, ano, pochopitelně myslím velikost souborů, abych snadno zjistil, co zabírá nejvíce místa (pokud ho mám omezený). Proto to pravděpodobně nebyl žádný správce souborů, ale nejsem si jistý. Kdybych to viděl, tak Vám to potvrdím, ale na jménu si nemám šanci vzpomenout.