Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Usb-c kabel 3.2

Neviete niekto kde by sa dal zohant usb-c kabel 3.2 (gen 1, gen 2) ale tenky? Nie tie hrube tvrde neohybne co maju vsade . . . nepotrebujem prenasat 60, 100 ani 150 W staci mi 10-15W ale potrebujem rychlost. Napriklad na pripojenie ext. ssd disku . . . Tenky, ohybny . . . pripadne druha otazka, usb-c , povedzme 60W ale ohybny, nie tvrdy co drzi tvar ked ho ohnem, mam jeden od Lenova, no akoze parada, ale ma len meter, potrebujem aspon 1,2 :-( Metrovy stal 15 E, 2 m je za 40, co sa mi zda uz trosku moc . . . .
Co tam davaju drot namiesto lanka? :-) :-) :-)

Pro prenaseni vykonu neni podstatný jen průřez vodiče, ale průřez vodiče vs délka. Pokud chceš kvalitní, ohebný, budeš za delší platit vyšší ceny.
Zkus popřemýšlet, zda potřebuješ delší kabel nebo zda by nestačilo změnit umístění zdroje, do kterého kabel pripojujes.

Jako dalsi moznost krátký kabel + usb c prodluzku. Ta uz bude ohebná.