Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem HP RECOVER|

ZDravim, podarilo se mi smazat z HP notebooku HP RECOVERY disk, ktery jak sem se pozdeji dozvedel slouzi jako zaloha a kdyz preinstaluju XP tak mi pry nic nepojede. Ale mel sem strasne pomaly notebook a myslel sem ze to zpravim zvetsenim mista na disku. Potrebuju poradit co ted mam udelat s tim smazanym HP RECOVERY. Dekuji moc za vsechny rady.

Me jako zatim vsechno jede v poradku. Jen mi jde o to ze tohle vsechno zaclo tim ze sem chtel zrychlit uz trosku zatuchly pocitac. A ted mam v planu preinstalovat XP, ale bylo mi receno ze kdyz to udelam po smazani HP RECOVERY, tak ze mi nic nepojede... zadne ovladace a tak. Co je na tom pravdy prosim??

To, že nemá, jinochu, Recovery partition, vůbec neznamená, že nemá instalační CD. Naprosto neznamená a z jeho dotazu to ani zdaleka neplyne. A pokud bude mít problém další, řekne, a dá se pomáhat a radir dál.

mel sem strasne pomaly notebook a myslel sem ze to zpravim zvetsenim mista na disku

dneska je takový veselý den ;-)

pomalé wirdows máš proto, že jsou zasrané 50 hovadinami které se ti automaticky spouští při startu. msconfig.exe - znáš? vypnout všechny hovadiny po spuštění - umíš? antispyware / hijackthis - slyšej jsi někdy? jsi si jist že nemáš nakažený pc?

se smazaným hp recovery nedělej nic, protože ho už nemáš. stejně by ti při použití zničil veškerá tvoje data.

CD s Windows XP si seženeš, pokud nemáš k notebooku žádná recovery CD, nebo CD s ovladači pro Windows , zazálohuj si někam na vhodné medium ovladače a program na jejich zálohu.Ovladače, které již v notebooku nyní jsou můžeš zálohovat nějakým programem, např. :
http://www.stahuj.centrum.cz/utility_a_ostatni/syst emove_nastroje/ostatni/double-driver/ . Dostal jsi k notebooku nějaká CD nebo DVD? Co je na nich? Je takový problém napsat sem přesný typ NB? Jsi si vědom, že při obnově z recovery oddílu se smaže celý disk a NB ve stejném stavu, jako byl, když jsi jej koupil- bez tebou nainstalovaných programů a dat?

K notebooku zadna CD ani DVD nemam. NOtebook je HP Compaq nx6310. Mam nachystane DVD na vypaleni dat a veci, ktere z notebooku nechci ztratit. Jen potrebuju poradit postup jak preinstalovat XP, protoze mi bylo receno ze kdyz ho preinstaluju, tak ze mi nepujdou zadne ovladace na notebooku. Takze to ze po preinstalovani NTB se notebook ocitne v puvodnim stavu mi vyhovuje, jen potrebuju aby vsechno fungovalo. Diky moc zatim za odpovedi

Jestli je to zaruka, tak to posli do HP servisu a tam ti jiste daji(nainstaluji) legalni system ZADARMO. To znamena, ze pokud mas jako licenci- stitek COA (vespod NB) Visty dostanes Visty, jestli XP pak XP. Ale medium ti HP posle pouze za poplatek, zadarmo to nebude, a musis dodat doklad o koupi.
www.hpinfo.cz