Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Pocitac hodnota

Zdravim,dostal sa mi do ruk maly Pc,ma nejaku hodnotu este?

Lenovo SFF
Intel Pentium G3250,3.00Ghz
Ram 8Gb DDR 3,
Ssd 500 Gb Crucial
Zdroj Liteon 250W
Nvidia Geforce GTX 745 2Gb
Windows 10
Doska Lenovo Sharkbay

Diky za rady

soucasny procesor je slaby, win7 a novejsi nestiha, ma jen 2 jadra.
https://www.cpubenchmark.net/cpu.php?cpu=Intel+Pentium+G3250+%40+3.20GHz&id=2346

doted jsi nedokazal vycist presny model znackoveho pc, s tim bys mohl najit pdf, jake procesory tato konkretni deska podporuje, treba vicejadrove uspornejsi cpu rady s nebo t (typ socketu nestaci).

toto je beznadejny shit, jen na vyhozeni.
to cemu rikas "bez problemu" je jen pro duchodce, kteri se muzou babrat s jednim programem cely den.

Ono to už je asi těch 10 let, čas neskutečně letí. Tehdy to G-čkový Pentium bylo jen o něco slabší, než C2D, ale o dost levnější. Jsem sám překvapen, jak moc se to od té doby posunulo, ale ono je to fakt deset let, což je v IT jako století.

Podobně mám doma starej Asus EEE s jednojádrovým Atomem. Kdysi to stačilo, teď to nezvládá ani video na YouTube. Mám z něj krásný zavazítko do skříňky, je mi to líto vyhodit a prodat se to taky nedá, resp. nestojí to za námahu.