Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Už nefunguje bezplatný prechod z Win 10 na Win 11?

Na NTB pôvodne bez systému som inštaloval W10 Pro 22H2, zadal licenčný kľúč (pre W10) a aktivoval. Stiahli sa všetky update, avšak prechod na W11 sa automaticky neponúkol. Takže som vyrobil usb kľúč s W11 a zo spusteného W10 som dal inštalovať W11 so zachovaním užívateľských dát. Všetko prebehlo OK, avšak W11 píše neaktivovaná licencia, pri pokuse o aktiváciu hlási kód chyby 0x80072EE2.

Postrehol som, že pri inštalácii W10 aj W11 už nebudú platiť staré licenčné kľúče z W7. Ale týka sa to aj prechodu z W10 na W11?

Řešení:

Takze zahada odhalena, robil to router.

Nahodou som si vsimol, ze mi na mobile ani na mojom ntb nejde onedrive. Prepol som mobil z wifi na data, onedrive sa v mobile rozbehlo. Zapol som na mobile hotspot a pripojil inkriminovany ntb, aktivacia W11 presla bez problemov. Len pre info, je tu internet od Orange (dodavali router Zyxel VMG3927-T50K) na optike od T-Com, po restarte routra uz ide onedrive aj cez wifi.

Takze zahada odhalena, robil to router.

Nahodou som si vsimol, ze mi na mobile ani na mojom ntb nejde onedrive. Prepol som mobil z wifi na data, onedrive sa v mobile rozbehlo. Zapol som na mobile hotspot a pripojil inkriminovany ntb, aktivacia W11 presla bez problemov. Len pre info, je tu internet od Orange (dodavali router Zyxel VMG3927-T50K) na optike od T-Com, po restarte routra uz ide onedrive aj cez wifi.