Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Procesor ko??

Dobrý den, pc se mi vubec nechce zapnout, pouze to cvakne ve zdroji… ted jsem zdroj vybral a odpojil napájecí kabel od cpu, a stroj se normálně rozběhl… je to 100% ze odešel procesor?? Děkuji mnohokrát za informace

Kdyz odpojim cpu kabel, tak se vše rozsvítí, vetraky i logo na desce, tak vubec netuším jestli jen procesor je v prdeli nebo deska, coz je blbost ne? Pokud svítí logo a větráky jedou, tak by měla fungovat, ale nevim jak to zjistit :(