Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC nejde zapnout

Dobrý den, čistíl jsem počítač vzduchem, poté jsem ho zapojil a zapl, jel asi 5 sekund a vypl se, od tè doby nejde ani zapnout, pouze je slyšet “elektřina” ve zdroji, a po zapnutí to ve zdroji jen cvakne a nic se neděje, jaká je pravděpodobnost, že pouze odešel zdroj a nic jiného?? 😐

skrin jsi otevrel? nic uvolneneho tam neni?

poustel jsi vzduch z kompresoru do vetraku? ten se nejspis zachoval jako vetrna turbina, indukovana elektrika nemusi desce za nim prospet.

jestli ne, tak na zakladni desce zkus cmos reset.

Je to poměrně, novy PC, asi 4 roky deska msi gaming z370… grafika gtx 1070ti, deska vypada nedotknutě…. Mam v plánu tam z někým dat jiný zdroj, zda se to rozjede….. kdyz zapínání držím par sekund tak cvakne zdroj a rozsvítí se modré tlačítko na desce ze zadu jak jsou USB

Zkusim jeste vydělat jednou chladič a vyzkoušet různý sloty ramek, kdyz “pc” bez cpu kabelu, tak mi sviti dram červená led na desce, ale tuším ze to stím cpu kabelem nemá nic společného nebo?? Jakmile pripjim zase cpu kabel do zdroje, tak si počítač ani nezatoci vetrakama,,… jeste jsem četl, ze by se mohla skříň počítače dotýkat nejak desky, tím pádem, kdyz zapojim cpu kabel do zdroje, tak se pc ani nezapne

ze by se mohla skříň počítače dotýkat nejak desky

No to je pravda, od toho tam jsou distanční slouky a doufám, že je máš správně umístěné. Nejlepší by bylo desku s procesorem, chladičem a RAM vytáhnout z bedny ven a zkusit to na stole mimo skříň. Už jsem i viděl, že mezi deskou a skříní byl zapadlý šroubek a kvůli tomu PC nejelo.

Ľudkovia!
Prestaňte mu radiť - čo nevidíte, že si z vás robí srandu? Veď ten každú chvíľu používa iný NICK - raz je to "Novino", potom "Noviswr", "Noviii", "Novii" - vždy reaguje pod iným menom.
Admin by si to mal ošetriť a VYHODIŤ ho.