Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno JQuery - Jak použít proměnou pro nastavení hodnoty css parametru?

Dobrý den,

Řekněme, že bych potřeboval při změně velikosti okna měnit i velikost konkrétního elementu. Použiji například tento kód.

jQuery(document).ready(function( $ ){
$(window).resize(function() {
height = $("#n2-ss-2").css("height");
$("#picture").css("height": height);
});

Ten bohužel hlásí tuto chybu Uncaught SyntaxError: missing ) after argument list (at (index):56:18)

Problém je jasný. Nelíbí se mu, jak nastavuji css pomocí proměnné. Jenže nevím, jak to opravit? Zkoušel jsem to změnit, aby to vracelo pouze hodnotu bez jednotek, ale vůbec to nepomohlo.

Prosím o radu,

Děkuji

Nešlo by to jednoducho takto:

$("#picture").height('64');

Tenhle způsob tu hodnotu vrací, nenastavuje. Avšak, už jsem přišel na to, kde je chyba, má se tam použít čárka, ne dvojtečka

jQuery(document).ready(function( $ ){
    $(window).resize(function() {
        height = $("#n2-ss-2").css("height");
        $("#picture").css("height", height);
    });

Tím bych to uzavřel. I přesto díky.