Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Po aktualizaci ovladaču zhoršení stavu hry

Ahoj mám sestavu
Základní deska PRIME B450-PLUS
Procesor AMD Ryzen 5 5600 6-Core Processor, 3501 Mhz, jádra: 6, logické procesory: 12
Celková fyzická paměť 15,9 GB
Grafická karta NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti

po aktualizaci všech ovladaču mi píše nastavení Nvidia že moje pc není vhodne pro nasledující hry Microsoft flight simulator, cities skyline 1 a 2 , fifa 23

po spuštění her jsou hry v horším grafickem stavu než byli vše je rozmazane a obraz není ostry
děkuji za rady

máš jediný rozumný důvod očekávat, že instalace dnešních ovladačů ti cokoliv zlepší na 4 generace staré kartě?
až budeš příště chtít zase rozdrbat všechny ovladače, udělej si předtím zálohu kompletního systému.

protože nepředpokládám, že bys to do vánoc dal zpět do pořádku, rovnou napiš ježurovi, ať ti pořídí trochu důstojnější grafiku.
buď bazarové gtx 1660, rtx 2060, nebo současnější rtx 3060, 4060

cenově může být pro ježuru zajímavá i rx 6650 xt, ale když máš potíže s instalacemi ovladačů, nevěřím že zvládneš odstranit nvidia a pak instalovat amd.

Spíše nemám jediný rozumný důvod proč by se situace měla aktualizaci ovladačů zhoršit, jestliže to předtím bylo v pořádku.
Aktualizaci všech ovladačů provádím každý půl rok.

Až budeš psát ježurovi ty požádej o trochu zdravého rozumu a lidského přístupu.
Takovýhle projev co jsi předvedl byl absolutně zbytečný.
Pokud ti vadí příspěvek,udělej nám všem radost a nevyjadřuje se.

jeste jednou a pomalu:
proc by neustale updaty mely cokoliv zlepsit na 4 generace stare grafice, ktera nema funkce novejsich rad rtx, a kterou uz vyrobce ignoruje?

proc se to pod tvyma rukama posralo?

podle me taky nemas vyvazeny vykon cpu a gpu. porizeni vykonnejsi a zaroven novejsi grafiky muze ten stav i updatovaci obsesi vyresit.

Odpovedel sis sám. Je to 4. generace staré grafiky, na které se už HW nezlepšuje.
Co šlo optimalizovat, už bylo dávno optimalizované.
Ovladače se nepíší pro jeden typ grafiky, ale minimálně pro skupinu.

U starší verze HW nemá smysl očekávat, že by k nějakému významnému zlepšení došlo.

To byly řečnické otázky pro autora dotazu, tipuju, že tos co napsal, on ví. To akorát autor dotazu se nudí, instaluje ovladače a potom s diví, že mu to běhá hůř, když do toho vrtal. Ale protože je autor dotazu nejchytřejší na světě tak nás ještě zprdnul, ať mu tu nemeleme, protože nám ostatním to narozdíl od něj funguje. :-)

zpocatku muze cekat vychytani chyb a optimalizaci pro nove hry, tam ma update smysl.
ale po 4 generacich?? kdy uz vyrobce kasle na testy kompatibility a uzivatel jen zvysuje pravdepodobnost, ze narazi na netestovanou chybu.
proto me udivuje, ze je tazatel liny si aspon projet bazary, co by se mu misto jeho zastaraleho odpadu vyplatilo.