Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Z režimu spánku se neprobere

Na starším PC HP 6005 doplněným o grafiku GT 710 jsem přešel z W7 na W11 a mám problém s tím, že po zapnutí z režimu spánku většinou nenaběhne obraz a je nutné natvrdo vypnout. Občas obraz naběhne, ale nejde na nic kliknout, nic nereaguje, dá se jen hýbat myší. Hybridní režim je vypnutý, se zapínáním a vypínáním rychlého spouštění jsem také eperimentoval marně. Zkoušel jsem i W10, ale tentýž problém. Ve W7 problém nebyl. Zatím to řeším vypínáním do hibernace. Nesetkal se s tím někdo?

Řešení:

Vyřešeno. Pokud by se s tím někdo setkal, problém byl v tom, že nestartoval HDD. Musel jsem zaměnit standardní SATA řadič za řadič od AMD. Poslední verze byla vydaná pro Win10, ale při ruční instalaci ho vzaly i Win11.