Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nový herní pc

Zdravím. Jelikož nejsem žádný ajťák, ani se v pc tolik nevyznám, potřebovala bych poradit, je-li je to možné. Chtěla bych si pořídit nový pc. Jsem vášnivý hráč her, takže nejlépe pravděpodobně herní pc a nejvíce hraju Red Dead Redemption 2, League of Legends a chtěla bych zkusit i Assasins Creed Origins. Proto bych si chtěla koupit takový, který by právě úplně v pohodě zvládl tyto hry bez problémů, s vyšším rozlišením nejlépe (zkrátka abych tam měla nejlépe nastavenou vyšší grafiku). Chtěla bych jít do třeba max. 40 000. Chtěla bych vás poprosit, jestli by mi někdo mohl poradit a doporučit, jaký přesně pc koupit? Ještě chci poznačit, že spíše už hotový celý pc, ne sestavu.
Děkuji moc všem předem.

Vzhledem k dotazu, kde tazatalka požaduje už hotový PC od výrobce, tak jsem se díval na nabídku, kterou značkoví výrobci PC mají a výsledek je ten, že jsem nenašel ani jeden počítač, který bych byl ochoten doporučit. Chudáci lidi, kteří počítačům nerozumí a ty "herní" křápy od výroců kupují!