Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problem s notebookom

Zdravím, potreboval by som poradiť čo je na chybe na mojom staršom notebooku ... Notebook je dost starý našiel som ho v pivnici po rodine tušim na nom bol win xp ešte časom tam rodina dala win 10 alebo 11 takže boli asi aj menené ramky a ine veci .. ked mne padol do rúk notebook tak už bol s takým obrazom ako je vidiet v prílohe. Vyberal som aj disk myslel som že to len proste nezvláda win 10/11 ale aj bez disku to robilo ten obraz aj v biose následne som ho aj vyčistil ked už bol rozobratý a skušal som pritlačiť ramky aby bol lepší kontakt a zapol ho a zrazu to išlo normálne no na chvilku a od vtedy už ani to nepomáha bud to bola náhoda alebo je chyba v ramke ale fakt netuším preto sa obraciam s prosbou ak by niekto vedel čo to može byt bol by som rad za pomoc :) + dodávam že som skušal aj externy monitor takže obrazovka by mala byt v poriadku. Dakujem

Můžou to být RAM, ale pravděpodobnější bude asi vadný grafický čip. Nenapadlo Tě ten notebook vrátit, když víš, koho byl?