Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Počítač Alza GameBox WCG

Dobrý den,
Chci se zeptat na počítačovou sestavu Alza GameBox WCG.
Tento počítač se mi zalíbil a uvažuji o jeho koupy.
Pto bych chtěl vědět jestly je dobrý, potřebuji ho hlavně na hry a na takovou tu běžnou domácí činost tak aby měl slušný výkon.
Kdyžtak mi řěkněte co je na něm špatného ono na Alza.cz de vyměnit u sestavy třeba i jeden komponet(i víc)
Potřebuji aby zvládal i náročné hry.

Díky za pomoc:

Počítač Alza GameBox WCG
http://www.alza.cz/alza-gamebox-wcg-certified-edt-c 2d-e8400-nforce-780i-sli-4gb-9800gt-512mb-640gb-7-2 k-dvd-rw-vis-hp-cz-64-bit-d97753.htm

vymenil by som dosku (SLI je zbytocnost), grafiku za ati 4870 (lacnejsia a vykonnejsia), svietiace vianocne svetielko (svetelna trubica) by isla prec uplne, skrinu asi vymenit tiez (urcite by som nerobil reklamu nVidii)

ale inac je to dobra zostava (trosku predrazena mozno)

EDIT: ono totizto na hry ktore sa hravaju na turnajoch (warcraft 3, CS 1.6 ...) staci aj 2 roky stara masina, takze tym kecom o WCG certified by som neprikaldal vobec ziadnu vahu.

uxusní je také grafická karta NVIDIA GeForce s moderním a vysoce výkonným čipem 9800 GT a 512 MB paměti. To vše je umístěno ve skvostně provedené počítačové skříni, která je doplněná o fluorescenční katodovou lampu se zeleným světlem.

LOL... takové kecy... :-D

edit: je to předražená blikající šunka

Do herného kompu pchať ""Super kvalitný" zdroj ala LC POWER ??? Už len preto by som to nebral.
Keď odpočítaš tie blikajúce prkotinky, namiesto Visty dáš XP-čko, postačuje podľa mňa na hranie aj 2GB dobre vyladenej ramky, dáš lepšiu grafiku..tak cca ATI 4870 a samozrejme vypalovačku Samsung okamžite fuč, tak máš za rovnakú sumu cca vyskladáš svoju zostavu ale o dosť výkonnejšie. 8-)