Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Miniatury-náhledy blokují Winexplorer11

Od upgradu na Win11 oblíbené zobrazení miniatur působí zamrzání Exploreru zvláštním způsobem. Začalo to blbnutím při zobrazení PDF, které potřebuji vidět v náhledech. Podle toho vím, co je v nich bez otevíraní. Nyní se to seká při všech formátech. Explorer kolabuje ale hned se opět otevře a resetuje ty náhledy. Průbežně při velkém množství promazávám obrazovou cache cleandiskem, nechám celou složku načíst znovu a vytvořit náhledy nové. Je to snad nejakým nastavením v třeba v hlavní cache?
Má s tím někdo podobnou zkušenost?
Petr

Nedávno jsem řešil podobnou věc s q-syncem. Taky sestřeloval náhledy v průzkumníku. Nějaká synchronizace v podobě OneDrive nejede? Začal bych vypnutím nesmyslů při startu a možná projet PC Eset online scannerem, ale pokud máš plnou, měl by být PC v tomto ohledu OK.