Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem TV LG - pouze 3x blikne

Dobrý den, mám doma televizi LG (sériové číslo 42LN570S). Když chci televizi zapnout, tak se nezapne, ale dioda na spodní straně třikrát zabliká.
Dotaz zní: máte s tím někdo nějaké zkušenosti? Čím to může být? Popřípadě dá se to opravit?
Děkuji.

Ahoj
Skutečně nevím čím to je
Nicméně je to finalista roku 2013
Už má cosik za sebou, to znamená že to vzdala bez rozloučení
Jinak to nevidím

Toto je názor za MĚ

edit:

opravit se dá všechno, ale rentabilita po tolika letech...........
nová může vyjít výhodněji

Mně se stalo něco podobného se starou plazmou ... v servisu to "nahodil" servisním ovladačem.

Je tam (apoň u té mé plazmy) nějaká "logika" podle toho, zda se to zapne/vypne tlačítkem nebo ovladačem a při "kiksu" v síti (napájení) se to nějak blbě zaseklo a nešlo to ani tlačítkem ani (běžným) ovladačem.

Baterku jsem zkousel. Ovladacem se nikam nedostanu, prece jen, telka se zapne, ale nenaskoci obraz. Rucne take nejde zapnou a set top box nemam.
Promeril jsem odpor na kondenzatorech a zjistil, ze 2 z nich se nedokazi nabit. Oba se nabily jen cca na 20%. Objednal jsem tedy nove elyty a uvidime…

Promeril jsem odpor na kondenzatorech a zjistil, ze 2 z nich se nedokazi nabit. Oba se nabily jen cca na 20%.

Elektronice si myslím trochu rozumím, ale tady vůbec netuším, cos dělal a jak... Kondenzátory se dle mých znalostí kontrolují přístrojem měřícím kapacitu a ESR buď přímo na desce a nebo když to nejde (kvůli paralelně připojeným dalším součástkám) tak vypájené...
Jak to teda děláš ty "měřením odporu" a jak zjišťuješ ty "% nabíjení"? Rád bych si rozšířil znalosti...