Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem asus x534m

Pekný deň,na tomto asuse zrazu sa stále otvára a zatvára otvorenie a následne sa samovoľne zhasne a tento cyklus sa stále opakuje,až keď ho po 40 sekundách tlačením na zatvorenie vypnem tak je vypnutý.po zapnutí sa to opakuje.Môžete mi poradiť ako ho oživiť?Ďakujem žvaček

Chápu to jako neustálé restarty po zapnutí, kdy to tedy zhasíná a vidíš vůbec něco na obrazovce?
Do BIOS se dostaneš?

Když ještě počítač nebude zapnutý, stiskněte a podržte tlačítko [F2] na klávesnici a pak stiskněte [tlačítko napájení] (Nepouštějte tlačítko F2, dokud se nezobrazí konfigurace BIOSu).
Poznámka: U některých starších modelů stolních počítačů může být nutné stisknout a podržet klávesu [Del] a pak počítač spustit stiskem tlačítka napájení. Tím se dostanete do konfigurace systému BIOS.

Popravdě, to bude těžký
Nemáte někoho po ruce kdo by Vám poradil?
Už tato otázka co nedává vůbec smysl

som v biose ale neviem ho otvoriť

To je ANO - či NE
Svým způsobem je to jednoduchý, ale toto chce aspoň základ,
pokud člověk vůbec neví, tak udělá více škody než užitku

Tady máš nějaký návod, ale sám to zřejmě nezvládneš, zavolej si někoho znalejšího. A otevřít určitě jde, pokud se nezasekly panty, ty ho nemůžeš zapnout a spustit operační systém. Hlavně to sám nerozebírej. Ten postup s tlačítky pro vstup do BIOSu jsi zkoušel?
http://www.servispckupka.cz/jak_opravit_notebook_casto_se_vyskytujici_problemy.php
edit: tak koukám, že do BIOSu jsi se dostal. Nech to chíli v klidu běžet, abys vyloučil nějaké přehřívání apod. Pak tam zkus nastavit defaultní nastavení, hledej něco jako Optimized defaults a pak Save and exit. Měly by stačit klávesy F9 a F10, tady máš návody pro 2 verze.
https://www.asus.com/support/FAQ/1044842/

sice pise jako hotentot, ale nejdriv bych podezrival rezim sata radice v biosu: jestli tam neni raid misto ahci, jestli v boot sekci neni legacy disk misto gpt windows manageru.

dalsi moznost je kokotsky antivir treti strany, ktery po update selhal a blokuje boot windows.

a dalsi moznost je, ze si uzivatel sam doinstaloval nekompatibilni ovladac, ktery blokuje nabehnuti systemu.

ted zalezi, co tazatel umi posoudit a poradi si s tim. podle jeho vyjadrovani bych to videl na mistni servis.

Pekný pondelok,mám nastavenú.....opravu pri spustení systému...pokračujte výberom konta....pretože tento asus mal vnuk a heslo si nepamätá ...tak som prepol na možnosť..zabudli ste heslo a klik na reštart....a znovu na obrazovke asus a potom sa vypne.Otvorím ho len s F9...ďakujem za pomoc