Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nový počítač

Dobrý den, jelikož mi odchází počítač, tak si sem jdu pro radu
Sháním nový akorát se v tom nevyznám, potřebovala bych něco co je výkonnější, hraji docela náročné hry.. Do 30tisíc ideál, budu ráda když mi sem něco naposíláte
Vůbec nevím co je co, takže nerada bych koupila něco co není kvalitní
Předem děkuji😊

Z Zive.cz:

CZC zlevnil herní počítač vlastní výroby Gaming Knight GC243 na 23 790 Kč. Aktuálně vyjde levněji, než je součet cen za jeho jednotlivé komponenty. Ty jsou vybrané dobře pro hraní ve Full HD. Uvnitř je deska s čipsetem AMD A520 včetně Wi-Fi a Bluetooth, šestijádrový Ryzen 5 5600, 32 GB RAM, 1TB SSD, grafika GeForce RTX 4060 OC a 550W zdroj s certifikací 80Plus Bronze. To vše uložené v prosklené skříni Asus TUF GT301 Gaming Aura. Systémem je Windows 11 Home.