Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Symmetric NAT router

Zdravíčko.

Mám problém se Symmetric NAT router nastavením. Týká se to hraní online hry na Gameranger na virtuální LAN. Zkoušel sem už kdejaké nastavení portů, updatoval sem manuálně firmware ze stránek výrobce, ale pořád se mi nedaří.

https://www.gameranger.com/support/network/?i_ip=172751234&x_ip=3758089027&r_ip=0&rt=2&pp=1

Na stránkách sem následoval tento postup, ale stejně mi to nefunguje, nevíte někdo co s tim?

Router je ASUS RT-N12D1

Přikládám screeny, pokud by byl někdo šikovný a hodný mi popřípadě doeditovat co mám kde doplnit aby to bylo správně, byl bych velice vděčný.

Hezký den.

Nevim jestli mám veřejnou, nebo neveřejnou IP adresu a v těchto věcech se vůbec nevyznám. Teď na dva dny mi problém vyřešila free verze HIDE ALL IP aplikace, ale vypršel tomu trial. Ostatní nějaké VPN zdarma mi nefungují, očividně to tedy je něco s IP adresou.

S ohledem na to, že Gameranger je něco jako Hamachi/Tunngle a spousta dalších podobných VPN-like věcí, tak v první řadě máš asi problém s lokálním firewallem ve Windows.
Pokud chceš hostit nějakou gameranger session, budeš potřebovat otevřít port pro tuto službu a samozřejmě mít, jak píše Fleg, veřejnou IP