Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Obnovení nástroje BitLocker

Dobrý den,
Potřeboval bych poradit ohledně Obnovení nástroje BitLocker?
Dnes se mi aktualizoval notebook a teď to vyžaduje nějaký klíč.
Bohužel vůbec nevím co to chce.

Nevím jaký je uvedený email v notebooku od Microsoftu dlouho sem ho nepoužíval.

Můžete mi prosím poradit co mám dělat.

Viz příloha

Děkuji za odpověď

Ještě bych měl dotaz ohledně omylem zformátovaného flash disku.
Tak aby to bylo ve složka pokud to jde.

Mám spoustu fotek ve složkách poskládané a nerad bych to dělal znovu.

Dá se nějaký program najít i placení na obnovu dat a aby to zustalo ve složkách.

Našel jsem Recuvu, ale ta hodí všechny fotky soubory, pdf, excel apod.... Do jedné složky.

Děkuji za odpověď

především jsou flashky extrémně nespolehlivé médium s nižší životností.
neexistuje blbější nápad, než považovat flashku za "archív" (pochopitelně bez zálohy) a hrát si na zázračné třídění do adresářů.

původní stav by teoreticky mohl obnovit testdisk. jenže souborový systém bývá kvůli nesvéprávnému chování uživatele i windows místy poškozený. takže když to testdisk přepíše, může to být dobře, ale i nenávratně špatně.

flashka je jen přenosné médium odněkud - někam. když ji domácí archivář ztratí nebo spolehne na vadné hlášení windows a předčasně ji vytáhne, nic se neděje, data jsou stále na zdrojovém a někdy i cílovém místě.