Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Tisk emailu z Thunderbirdu nefunguje dobře.

Dobrý den.
Mám problém s tiskem emailů.
Thunderbird 115.5.1, Windows 10 Pro.
V síti mám 3 tiskárny. Epson L550, WF-2750 a Canon TS-3350.
Chci vytisknout email z Thunderbirdu ale vždy mám první dvě strany prázdny - pokud je email delší.
Pokud je krátký, na jednu stranu, tak ho nevytisknu vůbec. Jen jeho hlavičku.

Děje se mi to na všech tiskárnách. Jakmile ale email uložím a otevřu si ho třeba v Outlooku, tak se mi vytiskne v pořádku.
Nemám tušení proč tomu tak je ale myslím si, že mám blbě nastavený Thunderbird.
Jen nevím co s ním. Poradíte mi? Děkuji.

Vyřešeno.

Zakoupen balík Microsoft Office 2022 Pro a mám po problému.
A právě toto jsou ty důvody, proč třeba nikdy nedám ani vindru na donate tomuto a podobnému softwaru. Když chci něco používat a je to pro mě důležitý a prioritní software, chci po něm, aby fungoval a ne hledat dny a týdny rady na netu nebo na Mozille a ničeho se nedovolat. Apropo - Na podporu Mozilly jsem se obrátila ihned. Týden se nic nedělo a proto jsem napsala sem.
Do dnešního dne / večera jsem od Mozilly nedostala ani řádku.

microsoft jako vyrobce placeneho sw je sympaticky asi jako alza.
kdyz uz, na nekterych tech vyhodnych softwarech se daji koupit baliky minulych verzi office (druhotne licence) za mnohem pricetnejsi cenu.
ty starsi jsou vyznamne levnejsi. treba off2016 je stale kompatibilni i s w11.
tak v pristim zivote treba.

Když už přeinstalovat, tak i od nuly znovu nakonfigurovat. Obnovit původní zálohu k ničemu nevede. Píšu to z vlastní zkušenosti, kdy jsem nevědomky "něco" změnil v konfiguraci a dostat se z toho bylo docela obtížné (ale možné viz Menu - Nastavení - vyhledat slovo „editor“).