Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Tisk emailu z Thunderbirdu nefunguje dobře.

Dobrý den.
Mám problém s tiskem emailů.
Thunderbird 115.5.1, Windows 10 Pro.
V síti mám 3 tiskárny. Epson L550, WF-2750 a Canon TS-3350.
Chci vytisknout email z Thunderbirdu ale vždy mám první dvě strany prázdny - pokud je email delší.
Pokud je krátký, na jednu stranu, tak ho nevytisknu vůbec. Jen jeho hlavičku.

Děje se mi to na všech tiskárnách. Jakmile ale email uložím a otevřu si ho třeba v Outlooku, tak se mi vytiskne v pořádku.
Nemám tušení proč tomu tak je ale myslím si, že mám blbě nastavený Thunderbird.
Jen nevím co s ním. Poradíte mi? Děkuji.

Vyřešeno.

Zakoupen balík Microsoft Office 2022 Pro a mám po problému.
A právě toto jsou ty důvody, proč třeba nikdy nedám ani vindru na donate tomuto a podobnému softwaru. Když chci něco používat a je to pro mě důležitý a prioritní software, chci po něm, aby fungoval a ne hledat dny a týdny rady na netu nebo na Mozille a ničeho se nedovolat. Apropo - Na podporu Mozilly jsem se obrátila ihned. Týden se nic nedělo a proto jsem napsala sem.
Do dnešního dne / večera jsem od Mozilly nedostala ani řádku.

Když už přeinstalovat, tak i od nuly znovu nakonfigurovat. Obnovit původní zálohu k ničemu nevede. Píšu to z vlastní zkušenosti, kdy jsem nevědomky "něco" změnil v konfiguraci a dostat se z toho bylo docela obtížné (ale možné viz Menu - Nastavení - vyhledat slovo „editor“).