Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Stejna IP adresa?

Zdravim poradnu!
Mam problem s stahnutim par dat s serveru CobraShare.Totiz uz 3dni mi vybehuje tohle:
[my.php]

Pritom "mam" net od UPC pres modem,na ktery je jen 1PC,z kteryho ty data stahuju-zaden dalsi uzivatel.Jak to vlasten pridelovanim IP je?Vim,ze to tady bylo zrejme uz mockrat,ale zrejmne zadavam do googlu spatny vyraz,kdyz nemohu najit "spravny" vysvetleni..:-(

Zrejme na CobraShare nepocitaji s tim, ze vice uzivatelu muze pouzivat jednu verejnou IP a kontroluji to jen na ni. Ty sice mas internet od UPC, ale tu samu verejnou IP adresu UPC mohou pouzivat stovky nebo tisice dalsich uzivatelu

na kabelu nemáme sdílenou IP, máme veřejnou - každej svoji, dynamickou (mění tak cca. jednou za 2-3 měsíce).

----
Teď jsem si to zkoušel - stahuju soubor/ přerušuju a znova = výsledek:

Práve prebieha prenos (download) z vašej IP adresy

To jsem zvědav, kdy mě server odhlásí session.
EDIT// ani po 5ti minutách nezaregistroval, že netahám / trapnej server.