Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Stolní PC do 30k včetně myši a klávesnice

Ahoj,
Chci sestavit pro kamarádovo synátora počítač do 30k včetně myši, klávesnice a nejlépe i Windows (11). A jelikož jsem už nějaká léta nic nesestavoval, tak bych vás chtěl poprosit jestli mi neporadíte co do toho mám dát. Já jsem zamrznul v době, kdy byl top intel a GTX řady 1000.
Předem moc děkuju za návrhy! :)

Skříň dle vlastních preferencí, zdroj Seasonic Gold aspoň 550W, může být víc, deska Asus Tuf Gaming B550 plus, procesor Ryzen 5700X, chladič Endorfy Fera, paměti DDR4 3600MHz, grafika Radeon 6700XT Pulse, SSD 2TB WD Black SN770 nebo Kingston KC3000. Myš nějaká herní Logitech a nějakou klávesnici ideálně mechanickou s podsvícením, na CZC měl onehdy ve slevě Lenovo Legion, záleží tam, jestli je potřeba s CZ layoutem.

Windows levně na aukru, jinak nic do 30K nedáš.

Naházej si něco do Sharelistu na Alze a hoď to sem ke kontrole.