Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vypínání pc při hrách-záteži.

Čau,

prosím vás vypíná se mi PC při hrách.

Větráky u grafiky a zdroje se točí, ale ne tak jako dřív na 100%. Zkoušel jsem i benchmarky a tam se taky větráky nerozjedou na100%.

Nevíte co s tím?

Díky.

Sestava:

i7 7820x
RTX 2070 SUPER FE
64 GB RAM
ZDROJ: Seasonic Focus GX 750 Gold

Naštěstí na zdroj je záruka 10 let, takže ho reklamuji.

Mám dva disky jeden herní - Win 11 a jeden pracovní s Win 10.

Nastavení se neměnilo, prostě samo od sebe se začlo pc při záteži vypínat - zdroj dělá divný zvuk a větrák se neroztočí při záteži.