Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nástroj na migraci ze starého PC na nový

Starám se v rodině o řadu počítačů, a často řeším přechod na nový počítač, tedy čistá instalace windows vč ovladačů + zkopírování dat + instalace stejných programů + migrace Firefox + customize Windows.

Je nějaký program, na ulehčení těchto migrací, aspoň na část práce?

Děkuji AZ

Samozřejmě existují různé programy na migraci programů, nastavení a uživatelských dat.... Dost taky pomůže ukládání do cloudu...

Jen je důležité pamatovat, že si migrací do nového PC zkopíruješ i veškerý "bordel" ze starého PC.

O kolik počítačů se staráš? Kolikrát do roka řešíš nákup nového PC? Taky není na škodu proškolit uživatele, aby si byli schopni alespoň základní programy nainstalovat sami.

Tolik jen takové malé zamyšlení.