Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC opakovaně zamrzne

Ahoj,
mám ntb s OS:
Edice Windows 11 Pro
Verze 22H2
Datum instalace ‎05.‎01.‎2023
Build operačního systému 22621.2715
Výkon Windows Feature Experience Pack 1000.22677.1000.0

Vše pravidelně aktualizováno, vč. ovladačů ntb.

NTB pravidelně zamrzne (kousne se obraz) a nefunguje ani klávesnice (např. Cpslk). Jediné, co jde dělat, je natvrdo vypnout a následně zapnout. Bohužel nemůžu přijít na to, čím by to mohlo být. Žádný nový program jsem nenainstaloval, netuším co by to mohlo být.

Poradil by někdo, jak se pokusit odhalit původce?

Předem děkuji.

nedivej se na prehled podle vyskytu chyb, ale normalne setrideny podle casu, viz menu: protokoly windows -> system
a tam hledej, jaka chyba je zaznamenana pred tim tvym padem (41 - kernel power) , anebo pred opakovanou udalosti "eventlog".
taky na to muzes mrknout v appce "nirsoft bsod viewer", jestli z nejakych chyb nezustal zaznam.

ze jsi ty neinstaloval nic je celkem fuk, beztak jsi nezakazal automaticke aktualizace (rozesirani) ovladacu mrchosoftem.