Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Prohlížení stránek - nefunkční nebo problémové

Dobrý den,
již delší dobu mám velmi nepříjemný problém při prohlížení internetu. Týká se ponejvíce FF 3.01, podobně však pracuje i IE 6 a Opera 9.

Problém se projevuje chybným nebo žádným načtením stránek, přičemž:
1. prohlížeč buď nezobrazí stránku vůbec (chyba 404, otevření stránky pouze jako "about:plain", Bad request, Not found apod.)
2. prohlížeč zobrazí stránku bez grafických prvků (objeví se pouze text, případně jen část obrázků)
3. prohlížeč zobrazí pouze část stránky (chybí obrázky, formuláře apod.)
4. stránka se zobrazí bez formátování (text je "naskládán pod sebou" a chybí většina grafických prvků)
5. stránka se otevře jako prázdná a prohlížeč nabídne stažení nějakého nesmyslného souboru
6. prohlížeč místo otevírané stránky zobrazí nějaký náhodný obrázek z již dříve navštívených stránek
7. prohlížeč zobrazí zdrojový kód stránky nebo jeho část (případně zdrojový kód předešlé navštívené stránky)

- při reloadu stránky se občas tato zobrazí korektně, často ne, někdy až na několikátý pokus
-občas pomůže vymazání důvěrných dat, ale vždy jen při znovunačtení jedné stránky, pak se problém opakuje dále
- restart PC pomáhá jen dočasně nebo vůbec
- reinstalace systému nepomohla
- druhé PC v domácnosti se stejným připojením pracuje ok
- zkoušeno ve FF bez jakýchkoliv doplňků (standardně používám NoScript, Ext. Statusbar, Dwnl Statusbar a Pdf download), v nouzovém režimu i s novým profilem
- ostaní programy využívající připojení k internetu pracují ok
- Avast ani Spybot opakovaně nenašel žádnou havěť

Programy běžící na pozadí: KPF, Avast Home, Spybot S&D, Peer Guardian 2, občas uTorrent (zkoušel jsem vypnout všechny výše uvedené, dokonce i KPF a problém nezmizel)

případně mohu přidat i screenshoty některých typických chyb. Pokud by mi někdo dokázal efektivně poradit, budu velice vděčný.

Pravda, popis připojení jsem vynechal. Jedná se o DDS, v bytě je router s dvěma nezávislými linkami (jedna 512 kbps, druhé, ta moje, 2000 kbps). Druhé PC je ok, žádné problémy. Nezaznamenal jsem ani to, že by problémy byly typické pro nějakou denní dobu. Síťová karta v jiném PC ani s jiným připojením taky nedělala podobné problémy.

Ještě nějaká tech. specifikace: AMD Athlon 64 X2 Dual C. 4000+ 2.11Ghz, 2 GB RAM 800 Mhz, Realtek RTL8029 Etherned Adapter. (Windows XP SP3)

KPF nemusí být při vypnutí ještě neaktivní, jeho driver může dále pracovat.

Já bych zkusil toto:
Odinstalovat KPF
Vypadá to opravdu na zešílevší FW, který filtruje kde co (bad request na jedné straně, 404 a neúplné stránky na straně druhé).

Tipnu si na něj.

Dále bych resetoval protokol TCP/IP 299357