Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Doporučte bezdrôtové slúchadlá

Mohli by ste mi doporučiť bezdrôtové slúchadlá,okolo uší,ktoré sú aj na kábel,s naozaj kvalitným prenosom hudby?Musia byť dostatočne veľké aby som do nich nemusel uši "tlačiť".Do 120€.
Mám Sennheiser EH 350 káblové.(80€) .Tie mám už niekoľko rokov a sú výborné.Ďakujem.

Zapomeň.

Sennheiser je super firma vyrábějící super drahá super kvalitní sluchátka, ale ty levnější stojej za prd. Buď přitlač nebo se na Sennheiser vykašli.

https://www.alza.cz/sennheiser-momentum-4-wireless-aebt-black-d7390193.htm

Měl jsem možnost chvíli mít Momentum 3, naprosto skvělý. Tyhle mají být ještě lepší, ale nic lepšího si představit neumim. :-) Jenže je to skoro 300E.

Edifier má kromě tich, které jsem dal, všechno jako konkurenci Sony včetně jejich kodeků, které nepodporují Windows. Takže k počítači neber Sony a neber Edifier vyjma toho modelu, na který jsem dal link.

ja som napríklad dlho hľadal kvalitne a nie drahé slúchadla k môjmu iphonu 15 pro a našiel som veľké hovno.
Tak že som musel skončiť pri original apple káblových aby to za niečo stálo. Lebo všetky slúchadlá čo som pozeral boli bud z nekvalitného materiálu, alebo zvuk bol biedny a navyše baterka dohromady nič nevydržala.
Mám apple erpody pro a to je iny level ale i tak mi baterka nestačí na jedno nabitie. Preto som si dokúpil káblové a môžem počúvať stále

Nepíšeš kolik stály, navíc je rozdíl mezi druhy sluchátek i v ceně. Já řeším hlavně náhlavní sluchátka okolo uší a tam je kvalitních značek hodně, ale kvalita se začne ukazovat až někde od 5000 Kč (200E). Za méně je to o kompromisech a velmi dobrý kompromis za směšné peníze jsem tu dal link, o ničem jiném nevím v požadované ceně. (Neznamená, že nic neexistuje, ale já na nic nenarazil a hledal jsem před nedávnem, takže šance, že někdo něco v té ceně poradí lepšího, moc nevidím, ale opět opakuju je to jen má zkušenost.)