Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem aktualizace windows

Přátelé mám dotaz,omluvte obyčejného uživatele.Na pc se mi hlásí ikonka automatických aktualizací win xp home,to chápu,ale už míň to,že mi najede inicializace aktualizací a vzápětí vyběhne,že některé aktualizace nelze nainstalovat,vlastně všechny,které mi to nabídne. Pak to tedy uzavřu,jiná možnost není,ale za chvilku mi to ty samé nabízí znovu,tak kde je chybka?zkoušel jsem i odpojit superantispyware,odpojit avasta,přidat windows update mezi důvěryhodné servery,ale výsledek stejný...připomínám,že poslední bez problému proběhlé aktualizace byly v poho před měsícem,tak si říkám,že to už je divný...může někdo ze zkušenosti poradit?nebo mě vyvést z omylu?děkuji předem

absolutně nemám slov,dle první varianty,zaregistrováním souborů knihoven,vše ok,vše je nahráno a aktualizováno,neuvěřitelná věc tahle krabička,už se ani nesnažím tomu rozumět..myslím,že když byl B.Gates zavřenej v tý garáži a vymýšlel operák,tak mu něco ze shůry vlítlo do mozku....Díky za skvělé a fundované rady zde v poradně.Petr

Mohu tě ujistit, že Bill, byť možná něco vymýšlel u nich v garáži, tak operační systém nevymyslel. Když Microsoft brojí proti pirátství, tak dobře ví, o čem mluví - ten Billův první operační systém byl totiž ukradený (a trochu upravený) operační systém CPM.