Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem DevPas 1.9.2 a AMD

Mám PC W10 s Ryzen 5 a nefunguje mi Pascal DevPas, který na jiném s i5 funguje. Hlasí, že nemá SYSWIN32. Je možné, že je to tím procesorem? Díky!!!

Před pár dny se mi do stroje nějak vloupal 360 Total Security a brzy mě začal rozčilovat a z recenzí jsem vyčetl, že nic moc, ale zbavit se ho nešlo. Tak jsem obnovil C: z Acronis zálohy z před 3 týdny. Antivir je pryč, Dev-Pas zlobí dál. Smazal jsem Dev-Pas adresář a znovu pustil instalaci na stejnou adresu a ono to funguje - nic nenamítá. Jen mi napsal něco, že zápis do registru neprovedl, že bych musel být administrator. Taky nevím, jestli fungoval těsně před tou zálohou - dlouho jsem ho npoužíval. Každopádně díky za účast.
Ještě dotaz, zatím jsem vždy a všecko dělal a instaloval v pohodě jako správce. Nemáš odkaz, kde je to popsáno pro laiky - kdy, jak a proč to měnit na admina? H.

Jen mi napsal něco, že zápis do registru neprovedl, že bych musel být administrator.

máš zapnutý uac, bývá to default. starý sw to nezná, jinak by si vyžádal potvrzení.
instaluj znova, instalátor přes pravý myš "spustit jako admin".

se mi do stroje nějak vloupal 360 Total Security

problém je mezi klávesnicí a židlí, nemá to řešení.