Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dell vostro 3520 - system password

Ahoj,

Chtěl bych se zeptat. Koupil jsem noťas Dell Vostro 3520. Notebook je čistý, čeká na první nastavení. Problém je že po mě chce stále system password (hned při spuštění PC to chce heslo, které sice znám, ale nemůžu v BIOSu či kdekoliv na internetu najít návod jak to vypnout). V BIOSu jsem zkoušel zadat původní heslo, následně enter aniž bych vyplnil nové heslo, nic. Zkoušel jsem heslo zadat, dát default setup a nic. Dokud heslo znám, nějak to nevadí, jenže je otravné zadávat heslo při spuštění, potom k přihlášení do Windows atd.. Dneska samá hesla, tak se ptám, zda někdo neví.

Děkuji

koukni se, jestli není nastavena v BIOSu policy na délku hesla, pak bys potřeboval ještě Admin password, je-li nastaven.
Postup se zadáním původního hesla a následně prázdného hesla je taky OK. Pokud to má ten novější "bílý" BIOS, musíš ještě dole kliknout na Apply.