Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Externí připojení interního HDD

Existuje nějaký dlouhý kabel aspoň 1m kabel k propojení HDD ?

Když přetahuji data k záložním diskům tam bych ho dal na stůl a připojil k pc.

Existují sice USB redukce ale to je pomalé na velké soubory.

Sata se dá sehnat snadno ale proudový ne

V počítači už místo není tak proto to potřebuji je plně obsazený dyskami a nechce se mi to rozebírat

když čtu co všechno "nejde", nechceš si udělat cenzuru těch disků, kterými je zaplněná skříň a vyházet na smetiště dějin všechno pod 1tb? možná to omezí potřebu externích disků.
ty navrhované výměnné boxy jsou taky řešení.

jinak pc nemám položený na zemi, kde se do něj nejvíc práší, ale na malé stoličce - možná pak ten sata kabel vyjde běžných 70cm.

"airwolf" se mi líbí, začnu používat.

Disky mám 4 tb a více. Úplně na zemi není

Pc je těžký a na zemi (podstavci)

Výměný box je sice dobrý ale když není kam dát protože v jednom je mechanika a v druhém hdd pres rámeček.

Opravdu se nesnažím vymlouvat že to nejde ,ale kabel nenatáhnu aniž bych to musel rozmotávat protože když sem to skládal přidělával stahovacíma páskami po dvou centimetrech