Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zdravie batérie iphone

Je tu niekto kto sa rozumie do iphone telefónov? Konkrétne by ma zaujímalo ako funguje zobrazenie zdravia batérie. Nakoľko známej vymenili batériu a dali jej na výber buď výmena so zdravím batérie alebo bez. Ta výmena bez zdravia bola lacnejšia cca o 60 eur. Tak by ma reálne zaujímalo ako to funguje či to ide len o originál batériu alebo sa to robí nejakým čipom alebo ako.
Snažil som to aj googlit ale nejak sa mi nepodarilo nájsť vysvetlenie.

Vďaka.

kondice-baterie-k-cemu-slouzi-a-jak-s-ni-pracovat

Jinak k otázce ale 100% odpověď nemám. To by byla spíše otázka na toho prodejce nebo na toho, kdo ji měnil. Software na měření stavu baterie je víc než dost.
Některé jsou celkem přesné podle výpočtu spotřeby a kapacity, ale některé ukazují totální nesmysly.

Viděl jsem baterie, které mají na sobě čidlo. Mělo by ukazovat fyzický stav. Je to něco jako na autobaterii, ale pochybuju, že to byly originální batererie, ikdyž to +- orientačně funguje.
Jenže podle mě to tam bylo k naprosto ničemu, protože normální cestou se k té baterii stejně uživatel většinou nedostane. Osobně bych to neřešil a řídil bych se výdrží při vlastním používání a omezil používání aplikací na pozadí. Pár dnů zpět jsem synovi měnil na jeho Iphone baterii a nic takového jsem tam neviděl.

Promiň. Slovensky moc dobře neumím některé výrazy a fráze. Netuším, co myslíš slovem "po vene". Můžu si jen domyslet, že myslíš po výměně, ale nevím.
Jestli myslíš výměnu, tak ano, ukazuje to správně.