Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde usb 3

Ahoj, při aktualizaci ovladače na usb 3 jsem omylem stisknul i odebrat hardware.Po aktualizaci samozřejmě nic na trojce nejde a když jsem tam nainstaloval ten původní, tak mi to hlásí že počítač nenašel odpovídající hardware.Ostatní usb (1.,2.,i C)jedou.Zkusil jsem i instalačku desky, ale tam jsou jen ovladače a nějakej software. Co s tím ? Resetovat desku ? V biosu jsou všechny usb zapnutý.
Krakis

tazatel nereaguje, přesto to zkusím:
devmgmt.msc - kurzor leží nahoře na ikoně pc - menu "akce" - "vyhledat změny hw"
pokud něco nejde, dej sem screen.

Zkusil jsem i instalačku desky, ale tam jsou jen ovladače a nějakej software.

jaké ovladače? chipset? usb3?
jakej software - jak se jmenuje?