Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zablokovaný icloud

Dobré odpoledne. Přeji všem krásný povánoční čas. Chtěla bych vás moc poprosit o pomoc. Syn zadal špatné mailové adresy do tabletu a do telefonu a teď se nemůže připojit do iCloud. Já tomu vůbec nerozumím. Má ho zablokovaný z důvodu více nesprávných přihlášení. Prosím, jde tablet a telefon ještě nějak zachránit nebo je už mohu nabídnout k prodeji na náhradní díly ? Předem všem děkuji za vstřícnost.

treba zadať korektné prihlasovacie údaje,mailová adresa je len jeden z potrebných údajov,pokial poznáte zbytok,dá sa to odblokovať,problém nastane,pokial si definitívne vyblokujete apple ID a spomenúť si na ktorý mail sa posielali údaje na overenie počas vytvárania prístupu k icloud službe by nemal byť neriešitelný problém.....

Nemá potřebné údaje v emailu? Nebo si nepamatuje ani svůj email a bezpečnostní odpovědi na otázky? Může ho resetovat kombinací tlačítek a po 48 hodinách by to při zadání správných údajů mělo normálně fungovat. Pár zablokovaných Iphonů jsem už odemknul a vím, že to nebylo moc jednoduché, u Androidu to šlo celkem dobře. Musel jsem to dát do EDL mode nebo jak se tomu říká, ale to byly Iphone 5 nebo 5 SE a starší mobily s Androidem. Už je to celkem dlouhá doba. U novějších mobilů to určitě tak jednoduché nebude. Asi jedině servis...

poměrně drahá zkušenost... příště donutit děcka tyhle věci hned od počátku sepsat na papír a vložit do prázdné krabičky od telefonu.

Blbý je, že u Jabka se doba mezi pokusy postupně prodlužuje. Takže se doporučuje bezhlavě nezkoušet, ale hledat a vzpomínat. Často najdete kontakt u jiného člena rodiny.

ak by si aspoň pamätali email na ktorý apple id registrovali tak sa da jednoducho heslo znova resetovať zaslanim noveho kodu na email

Taky přeji hezký povánoční čas :-) Snad to dobře dopadne. Příště ať si přístupové údaje někam napíšou a dobře schovají, odpadnou takové zbytečné starosti.
Alespoň mají poučení pro příště. Pokud se to nepodaří svépomocí, tak asi jedině servis nebo nějaký známý a mladí ať si na to vydělají třeba pomáháním v domácnosti (vysávání, umývání a utírání nádobí), nic náročného to není a Vy si alespoň trochu odpočinete. Kdyby jste byla z okolí UH, tak na to mrknu, ale to asi nejste.

Všechno jde... Zatím jsem neměl v ruce mobil, kde by se to nepodařilo buď uvedením do EDL mode nebo výměnou desky. Ať to byl Samsung, Homtom, Xiaomi, Huawei, Sony nebo Iphone. Říkat, že něco nejde je hloupost...