Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nelze připojit k PC mobil LG KE970

Můžete mi prosím poradit? Nedaří se mi připojit k počítači přes datový kabel mobilní telefon LG KE970. Máme operační systém Windows Vista Home basic, instalační program k mobilu mám v pořádku nainstalovaný, ale když mobil připojím přes USB port, tak mi PC hlásí, že systém zařízení nerozpoznal. Přitom jiný telefon funguje normálně. Když jsme měli starý počítač, nejdříve to fungovalo a pak také ne, ale např. na mém počítači v práci normálně funguje, takže problém mobilu to není. Prosím poraďte.Děkuji.

0. předpokládám, že jinou USB zdířku v PC jsi zkoušela.
1. zkus stáhnout a nainstalovat aktuální verzi z Webu
2. ve správci zařízení se podívej, zda mobil není "detekován" s otazníkem, pokud ano, tuto položku označ a klávesou "delete" smaž. Poté mobil odpoj a znovu připoj, mělo by dojít ke znovudetekci hardware
3. selžou-li výše uvedené postupy, odpoj VŠECHNA připojená USB zařízení a zopakuj body 0. a 2.

Ještě mě tak napadlo, bohužel nejsem nyní u toho PC, tak to nemůžu ihned vyzkoušet, ale jakou si mám stáhnout a nainstalovat aktuální verzi? Visty mám aktuální a pro mobil jsem použila instalační CD k němu přiložené. díky.