Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vzdálena plocha

Ahoj vsem,

prosim Vas, dnes jsem chtel pomoci Team Viewer nastavit starsimu znamymu Outlock. Ale, po par vterinach spojeni mi vyhodilo s hlaskou, ze se timu Team Viewer zda, ze ma cinnost hranici s podnikanim a ze si mam koupit licenci.
Chci se zeptat, existuje nejaka ina apka vzdalene plochy,ktera nema s tim problem? Resp.: jak donutit vzdalenou plochu Teamu, abych mohl nastavit takovou "blbost"?

Já jsem hledal nějaký nástroj, který by byl k licencování, ale s nějakou rozumnou licenční politikou (tedy žádný měsíční subscription), jediné co jsem našel s alespoň trochu normálním licencováním, je Ammyy Admin. Ale i ten licencuje na pouhé dva roky - naštěstí za poměrně přijatelné částky.

Par zmiňovaných programu znám a všechny chtějí veřejnou IP a ještě přesměrovaní portu v routeru.

V prací máme počítač, kde je server pro naftovou čerpačku a když potřebuje firma, která nám ho dodal nějaký vzdálený zásah, tak to řeší přes Team Viewer.
Nevím jak ta firma, ale v prací je free verze a ještě se nestálo, že by je to vykoplo.