Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak na nevratné smazání dat?

Zdravim, doporučíte funkční prověřený program na nevratné mazání dat z PC?
Tj. kdyby mi někdo hackl PC a zkusil obnovit data smazaná přes KOŠ, tak aby mnou smazaná data obnovit nešla. Dočetl jsem se, že to, co se smaže přes koš, obvykle obnovit jde.

Díky.

Rozumim, tohle nehledám, tohle bych musel pouštět ručně a neumí to v podstatě smazat jen ty soubory, co chci..
umí to smazat např. právě až volný místo,
ale já potřebuju promazávat pravidelně pár GB třeba denně, vždycky když to potřebuju, tohle neni ideální pro mě.

Tak nástroj, který vloží položku mnohonásobného přemazání do "right click menu" v Průzkumníku, třeba to umí Ashampoo Uninstaller, a rovnou tak smažeš soubor, který chceš, ovšem zase ručně, nicméně rychle a jednoduše.

CCleaner umožňuje přidat položku mnohonásobného přepisu (čištění) koše do menu Průzkumníku v Možnosti, Nastavení. Musí se ale zase spustit ručně, nicméně maže v koši vše najednou.