Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vybírání SSD a RAM

Zdravím,

mám základní desku ASUS P8P67-M a potřeboval bych poradit jaký SSD disk a jaké RAMky jsou použitelné? Z toho co jsem zjistil na stránkách ASUSu už se nic neprodává.

Děkuji za radu ;-)

Jo, bylo mi jasný, že se ozve někdo, kdo mi bude chtít dokazovat, že i stará plečka může fungovat. :-)

Jsou to vyhozené peníze (naštěstí ne moje). Kdyby si něco připlatil, může mít "nový" repasovaný PC s moderním OS, moderními rozhraními, zárukou, nesrovnatelně vyšším výkonem, atd...

SSD je dnes za cca 500,-, RAMky 8GB DDR3 za cca 300,- s DPH... to je v poměru cena/výkon prostě nobrainer. Repas bude o 30-40% výkonnější, ale reálně, pokud to není na hry nebo nějaký složitější kancl, to nemáš šanci poznat.

edit: něco podobného mám taky jako tesťák (i7-2600K + Z68 deska) a je to naprosto v pohodě použitelné.