Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem šumí mi repráky

prosím o radu šumí my repraky,zkoušel jsem nove i sluchátka jen to šumí...díky za radu

Změna kategorie, původně: Programování
Co chceš na reprákách programovat? (host)

začali šumět sami od sebe zničeho nic.neposlechu si muziku film skype,prostě nic,připojeny by měli bít dobře jsou nové....vubec nevím co mam dělat.zvuková karta je v pořadku,o přepinaní nevím jak se to dělá.tak mi prosím porad.

Obávám se, že je to zbytečná námaha. IMHO další z uživatelů, kteří se neumí vymáčknout, natož dát řádnou odpověď na položenou otázku a spíš čeká, že mu tady vysypeme hromady odpovědí a on jen zmáčkne nějakej čudlík a ono to přestane šumět (jako kdyby čekal na živou vodu, kterou to poleje a ono to začne fungovat).

A když vytáhneš kabel (jack) z PC, vytočíš hlasitost naplno a dotkneš se prstem špičky konektoru, bručí to v reproduktorech, nebo ne? Pokud nebručí, potom ámen...
Podívej, ty musíš napřed zjistit, jestli reproduktory jsou schopny funkce, nebo ne. Pokud samy o sobě jsou schopny funkce, potom je nutno hledat příčinu v počítači. Pokud nefungují, je naprosto zbytečné se hrabat v počítači.
Proto prvně udělej tu zkoušku na brum, která rozhodne, jestli je chyba v reproduktorech, nebo v počítači.

Jak k tomu doslo? Mas je spravne pripojeny? Nemas seknutej kabel, generator sumu v repro?
Co hlasi system? Nektere nebo dnes uz kazda deska maji soft. prepinani koukni se i tam.
Ale podle dotazu to vypada jako kdyby v tvem PC behala meluzina. :puff:

začali šumět sami od sebe zničeho nic.neposlechu si muziku film skype,prostě nic,připojeny by měli bít dobře jsou nové....vubec nevím co mam dělat.zvuková karta je v pořadku,o přepinaní nevím jak se to dělá.tak mi prosím porad.

Třem lidem jsi pastnul stejnou odpověď. To je fakt úroveň. (host)

Vpravo dole u hodin by měla být ikonka reproduktoru a ovládacího centra zvuku- podívej se, jak to máš nastavené, jestli není zrušený/ztlumený nějaký výstup. Podívej se do manuálu ke zvukovce, případně základní desky, pokud je zvukovka na ní.