Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ako shareovat, ci exportovat fotky z Iphonu

Taaak a mam vas. Relativne jednoducha vec, co ide riesit na Androide mnohymi sposobmi vyzera, ze na Iphone taka jednoducha nebude.
ALe mozno sa pletiem.
Chcem zopar fotiek z Iphonu hodit na pc, alebo este lepsie na NASko.

Bohuzial v defaulte mi Iphone ponuka Airdrop, mail, sms a pod...same nepouzitel ne veci pre mna.
Na sieti mam bud pc s nazdielanym guest adresarom, alebo NASko, kde som na Publicu povolil pristup aj cez AFP.

Idealne by bolo keby som to vedel priamo supat na to NASko. I

PhotoSync umi syncovat na FTP nebo SMB share. Pripadne ti spusti v telefonu webserver, ktery ti umozni stahovat fotky rucne pres browser...

Pokud chces syncovat orginalni kvalitu, protrebujes aspon verzi PRO (lifetime, za cca 150 Kč).

Sám jsem tedy tento use case neřešil, protože cloud, ale přes Soubory přeci NASKa jako úložiště přidat jde, ne?

A pak si vybereš v Galerii fotky které chceš - sdílet - uložit do soboru a nahráváš.

Já mám tedy jen přes Sambu přidaný disk z raspberry a sleduji tak filmy, ale neměl by být problém do toho i nahrávat.

Hele a úplně hloupě postaru jsi to nezkoušel? Mám 13 Pro Max a když k počítači s Windows připojím telefon kabelem, vyskočí okno, jestli chci povolit přístup k fotkám a videím. Kliknu na Povolit, pak se v Tento počítač objeví "Apple iPhone", po rozkliknutí vidím "Internal Storage", volno 161 GB z 238 a po dalším rozkliknutí tam mám všechny fotky a videa pěkně ve složkách po měsících - "202401__", "202312__" a tak dále.